50 суден оброблено на ДП «МТП «Южний» з початку 2021 року

Регулярно завантажуються та розвантажуються судна типу Capesize. Буксири портового флоту держстивідора забезпечують швартові операції великотоннажних балкерів.
 
Найбільшими суднами 2021 року є YASA DREAM (дедвейт 207 805 т.), HUAHINE (дедвейт 205 875 т.), AQUA CRYSTAL (дедвейт 181 458 т.).
 
З початку 2021 року колектив підприємства перевантажив майже 3 млн тонн вантажів. ДП «МТП «Южний» переробляє залізорудну сировину Північного, Південного, Інгулецького та інших ГЗК. Крім того, у 2021 році оброблено бентонітову глину, гарячебрикетоване залізо, нікелеву руду, вугілля, негабаритний вантаж – обладнання для вітрогенераторів тощо.
 
«У Морському торговельному порту «Южний» стабільно обробляються вантажі у складних погодних умовах та в режимі карантинних обмежень. Після значного навантаження на обладнання у минулому році, ми зараз активно проводимо ремонтні роботи та модернізуємо перевалочні комплекси. Заради ефективного виконання виробничого плану, що на 30% вище за торішній, необхідно замінити зношене устаткування на якісне, оновити техніку та потужності підприємства», – коментує в.о. директора ДП «МТП «Южний» Сергій Ковшар.