ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» виконало доставку конструкцій для будівництва мосту через Дунай
Теплохід «Знаменка» зі спеціалізованим понтоном ТМІ-4 доставив шість конструкцій для будівництва мосту через Дунай на румунській ділянці річки.

«З Ізмаїла до Браїли теплохід «Знаменка» вирушив з караваном із чотирьох одиниць, а також спеціалізованим понтоном ТМІ-4. Саме з ТМІ було пов’язано подальше виробниче завдання для екіпажу «Знаменки». Нам потрібно було доставити до Галацу шість конструкцій для моста, що будується через Дунай на румунській ділянці річки», – розповів капітан Олексій Чуприна.
У Браїлі понтон підняли на заводський сліп, де наварили спеціальні металеві конструкції, до яких повинні були кріпитися частини моста. Після навантаження на ТМІ двох секцій моста повели понтон до Галацу.
Рейс тривав 26 діб. Доставку секцій мосту виконали за три «ходки», після чого повернулися до Браїли, де з понтона зрізали додаткові конструкції, і направилися до базового порту.
«Раніше ми не здійснювали доставку таких великогабаритних вантажів. У таких перевезень своя специфіка: понтон із секціями обмежував видимість при транспортуванні, працювали в умовах підйому води та сильного вітру. Затон, куди треба було завести ТМІ-4 для вивантаження, виявився вузьким, 32 метри шириною, а ширина понтона із секціями – 25 метрів, тому своєчасною стала допомога портового катера та ще одного понтона при здійсненні маневрів. Відмінно виявив себе екіпаж ТМІ, на який припало велике навантаження із забезпечення чіткого виконання маневрів та заходів безпеки і збереження вантажу», – додав Олексій Чуприна.