На заводі “Океан” створили Наглядову Раду та призначили Сергія Гурського Генеральним директором

Про це сьогодні повідомив головний акціонер заводу Василь Капацина.

“Друзі! Хочу повідомити новини. На заводі “Океан” створено новий керівний орган – Наглядова рада, на яку покладені задачі стратегічного планування, розвиток міжнародних відносин, залучення інвестицій, а також партнерських програм.
І я радий повідомити, що головою наглядової ради буде людина з величезним досвідом роботи на державній службі та в бізнесі, заслужений юрист України, знавець міжнародного права і зовнішньоекономічної діяльності, лідер з бездоганною репутацією — Віктор Іванович Цоклан.
Також я радий повідомити, що генеральним директором Океану призначено Сергія Гурського – корабела нового покоління. Я вірю, що досвід і енергія Сергія Васильовича повернуть “Океан” на лідерські позиції.
Побажаймо Віктору Івановичу та Сергію Васильовичу сил та успіхів!
Я залишаюся головним інвестором заводу “Океан”. – повідомив В.Капацина.

 

Цоклан Віктор Іванович народився 1965 року. Закінчив Львівське вище військово-політичне в училище. Після служби в армії закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені І.Франка.

В 1992 – 2000 році займався приватною юридичною практикою, обирався депутатом Закарпатської обласної ради, член правління «Законотворчого центру «Європейський вибір».

2000 -2003 рік – завідувач відділу правового забезпечення Державного управління справами Президента України.

2003 – 2004 рік – заступник начальника Миколаївського морського торговельного порту із комерційної діяльності та правового забезпечення.

2004 – 2005 – генеральний директор Державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек».

В 2007 році призначений керівником апарату Вищого Адміністративного суду України.

Грудень 2007 – березень 2010 – заступник міністра юстиції України.

З 2010 року займався правовим супроводженням інвестиційних проектів у країнах Європейського Союзу.

В 2004 році указом Президента України присвоєно звання Заслуженого юриста.

 

Сергій Гурський, Народився 13 лютого 1987 року у місті Херсон.

2002-2006рр. Навчався у Херсонському судномеханічному технікумі на судномеханічному відділенні. Одержав диплом молодшого спеціаліста та здобув кваліфікацію технік-судномеханік.

У 2006 року розпочав трудову діяльність на посаді слюсаря-монтажника суднового ІІ розряду ВАТ “Херсонській суднобудівний завод”.

3 вересня 2006 року розпочав навчання у Херсонській філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Одержав повну вищу освіту за спеціальністю “Суднові енергетичні установки та устаткування”, здобув кваліфікацію інженера-механіка.

3 жовтня 2006 року розпочав працювати у відділі головного будівельника ВАТ “Херсонській суднобудівний завод” на посаді старшого будівельника. Займався організацією ремонту, модернізації та будівництвом суден.

У вересні 2014 року звільнився з підприємства за власним бажанням у зв’язку з його ліквідацією.

3 жовтня 2014 року обіймаю посаду заступника головного будівельника суден підприємства “Смарт-Мерітайм груп”.

2016-2018рр. Навчався в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова. Здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти — Магістр, за спеціальністю Економіка, спеціалізація “Спеціалізація підприємства”.

З жовтня 2019 року працював Головним будівельником кораблів у ТОВ «Суднобудівний завод «ОКЕАН».

У вересні 2020 року призначений на посаду Виконавчого директора ТОВ «Суднобудівний завод «ОКЕАН».