З 15 березня 2021 року в Одеській області стартував навігаційний період для маломірних суден
З метою дотримання вимог чинного законодавства України та недопущення порушень прикордонного режиму відділ прикордонної служби «Одеса» інформує, що м. Одеса входить до переліку контрольованих прикордонних районів (далі КРП).

В межах КПР встановлюється система режимних заходів, яка регламентує відповідно до законодавства України правила в’їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб; порядок обліку, тримання на причалах, пристанях та пунктах базування маломірних суден, плавзасобів та порядок їх виходу.
Звертаємо увагу, щодо належної підготовки адміністраціями об’єктів базування маломірних суден до проведення щорічного огляду, а також доводимо до зацікавлених осіб, щодо своєчасної подачі відповідних документів для відкриття тимчасових прокатних пунктів.
Вищевказані питання регулюють наступні нормативно правові документи: Закон України «Про державний кордон України», Положення «Про прикордонний режим» затверджене Постановою Кабінету Міністрів України №1147 від 27 липня 1998 року, Наказ МВС від 07 вересня 2009 року №1075 «Про затвердження Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах».