Морська Адміністрація запрошує громадськість до Комісії з оцінки корупційних ризиків

Відповідне повідомлення оприлюднила Державна служба морського та річкового транспорту України.

Майже не щодня ми чуємо про шахрайські дії з боку усіляких посередників та агентів, які створюють корупційну складу і наживаються на моряках.
Саме тому при оцінці корупційних ризиків в морській галузі велика увага буде прикута до недоброчесних «агентів», які «за невелику суму» брали на себе обов’язок «допомогти» моряку у складанні іспитів чи перепідготовку.

При створенні Комісії з оцінки корупційних ризиків Морської адміністрації, ми запрошуємо до роботи представників громадськості та експертів, але відразу зазначаємо, що зусилля Комісії будуть направлені саме проти тих «наперсточників», які користуються легковірністю моряків нажили величезні статки на страхах моряків
Реформи у морській галузі тривають і вони направлені на те, щоб моряку було простіше пройти процес переатестації, самостійно без сторонніх допомог скласти іспити і отримати свої документи у найкоротший термін
Ми продовжуємо закликати морську спільноту інформувати Національну поліцію та Морську адміністрацію про всіх так званих «агентів», які своєю діяльністю сіють корупцію в морській сфері. – повідомили в Морській Адміністрації.