Берегова охорона Румунії продовжує пошуки першого помічника та тіла капітана Volgo Balt 179
Вчорашні пошукові роботи румунських військових рятувальників завершилися безрезультатно. Корабель ВМС Румунії покинув місце аварії.

Про це повідомило посольство України в Румунії.
Водночас, сьогодні о 7:00 пошук було відновлено силами та спеціальними суднами Берегової охорони Прикордонної поліції Румунії й Морської судохідної адміністрації.
Рятувальники шукають тіло загиблого капітана затонулого судна (на самому початку його було зафіксовано в районі аварії, але не змогли підняти на борт рятувального судна), а також першого помічника капітана, який з самого початку рятувальної операції вважається зниклим безвісти.
Стан врятованих українських моряків задовільний. Всі вони перебуватимуть під медичним наглядом в повітовій лікарні м. Констанца до 15.03.2021 р. Вчора ввечері співробітниками ПУ бли вручені всім морякам Посвідчення на повернення в Україну.
В залежності від стану здоров’я та терміну завершення низки слідчих дій румунських правоохоронних органів, повернення україських моряків на батьківщину слід очікувати на наступному тижні.
Всі моряки забезпечені одягом та належним харчуванням.
Ситуація на повному контролі ПУ в Румунії.
З першого дня трагедії Посольством України в Румунії через гарячу лінію підтримується постійний зв’язок з родичами врятованих та загиблих.