Суд залишив без розгляду позов «Техморгідрострой Миколаїв» до АМПУ на 6,6 млн.грн.

Господарський суд міста Києва залишив без розгляду позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Техморгідрострой Миколаїв» до Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» про стягнення 6612789,97 грн.

Про це стало відомо з матеріалів справи № 910/14566/17 від 03.03.2021.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Техморгідрострой Миколаїв» звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення з Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» збитків у розмірі 6612789,97 грн.

«Техморгідрострой Миколаїв» представників у підготовче засідання 03.03.2021 не направив, про дату час та місце розгляду справи повідомлений належний чином.

Враховуючи неявку у призначене судове засідання уповноваженого представника позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце розгляду справи, неповідомлення позивачем причини такої неявки, а також зважаючи на те, що нез`явлення представника позивача унеможливлює з`ясування питання щодо підтримання заявлених позовних вимог станом на час розгляду справи, суд дійшов висновку про залишення позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Техморгідрострой Миколаїі» без розгляду.

Нагадаємо, у Антикорупційному суді розглядається справа про обвинувачення службовців державного підприємства «Адміністрація морських портів України», ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» та інших осіб у незаконному заволодінні коштами держпідприємства на загальну суму понад 247 млн гривень.

За версією слідства вказані особи, діючи за попередньою змовою, в результаті проведення конкурсних торгів із закупівлі послуг з експлуатаційного днопоглиблення підхідних каналів і акваторій Бердянського та Маріупольського морських портів, укладення та виконання за завищеними цінами договорів про надання послуг, заволоділи грошовими коштами ДП «АМПУ» в особливо великих розмірах, завдавши збитків на загальну суму понад 247 млн гривень.