ДП «МТП «Южний» забезпечує найвищий рівень соціальних гарантій у галузі, – Сергій Ковшар

За 2 місяці 2021 року підприємство виплатило 185,5 млн грн заробітної плати, що на 28,4 млн грн (+18,1%) більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

З січня 2021 року надбавка за вислугу років виплачується щомісячно. Це дозволяє зробити розрахунок середньої заробітної плати більш рівномірним та справедливим у відповідності до актуального Порядку обчислення середньої заробітної плати.
Структура заробітної плати включає в себе: основну, додаткову та інші заохочувальні та компенсаційні виплати. За 2 місяці 2021 року ДП «МТП «Южний» виплатило 63,6 млн грн основної зарплати, 58,7 млн грн додаткової зарплати та 63,2 млн грн заохочувальних та компенсаційних виплат.

Система додаткової зарплати складається з багатьох складових, що є регулярними (щомісячна премія всім працівникам в залежності від результатів роботи порту, надбавка за вислугу років, відпускні) та нерегулярними (матеріальна допомога, заохочувальні премії, 13 заробітна плата).

«Колектив ДП «МТП «Южний» невпинно доводить високу зацікавленість у позитивних результатах та ефективній вантажопереробці. Саме цей орієнтир допомагає підприємству бути найкращим серед державних стивідорних компаній. У свою чергу адміністрація та профспілковий комітет максимально піклуються про добробут співробітників. Враховуючи сучасний стан розвитку країни, ми намагаємося захищати та ефективно підтримувати достойний рівень життя портовиків», – зазначає в.о. директора ДП «МТП «Южний» Сергій Ковшар.

Підприємство за власні кошти організовує доставку працівників на роботу й з роботи. Медико-санітарна частина забезпечує повноцінне медичне обслуговування трудового колективу. Крім того, держстивідор оплачує медичну страховку працівників. Раз на два роки всі робітники підприємства мають право взяти путівку в санаторій за 20% від її повної вартості.