Дорогі жінки!

Від щирого серця вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Сьогодні ми, чоловіки, дякуємо вам за чуйність і доброту, красу і ніжність, які ви так щедро нам даруєте. Усе найдорожче, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Ваша присутність змушує нас, чоловіків, рухатися вперед, удосконалюватися. Заради вас, в ім’я вашого щастя й любові ми звершуємо великі діяння та повсякденні справи.

Я щиросердно дякую всім жінкам, які сумлінною щоденною працею забезпечують виконання Установою стратегічних зобов’язань із навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства.

226 красунь, справжніх фахівчинь своєї справи сьогодні працюють у Держгідрографії. Це картографи, бухгалтери, моряки, секретарі, диспетчери і ще безліч посад, які обіймають представниці прекрасної статі. Ви, ніби сонце, щодня освітлюєте кабінети своїми усмішками.

Зі святом, рідні, кохані, прекрасні! Нехай весна щодня живе у вашому серці й за будь-якої погоди розквітчує сіру буденність. Хай буде спокій і достаток у ваших родинах, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка близьких!

Сергій Санін,

в. о. начальника ДУ “Держгідрографія”

Повідомляє Держгідрографія.