Керівництво ДП «АМПУ» та Південного регіонального управління Державної прикордонної служби провели зустріч та підтвердили готовність до подальшого розвитку співробітництва

3.03. в.о. Голови ДП «АМПУ» Олександр Голодницький провів робочу зустріч з начальником Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майором Сергієм Мулом.

На зустрічі обговорили питання подальшої співпраці та взаємодії органів і підрозділів охорони державного кордону з адміністраціями морських портів під час виконання завдань в морських портах України.

–         До проєктів концесійних договорів необхідно внести питання утримання та облаштування пунктів пропуску, які функціонують в морських портах України, де заплановані до передачі у концесію цільні майнові комплекси в рамках реалізації проєктів державно-приватного партнерства,  – зазначив Олександр Голодницький під час обговорення.

Враховуючи, що на сьогодні Кабінетом Міністрів України визначено межі територій одинадцяти морських портів України, було також розглянуте питання необхідності уточнення та визначення меж територій пунктів пропуску з метою належного забезпечення здійснення прикордонного та інших видів контролю і пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів без затримки вантажних операцій.

Крім того, на зустрічі обговорили питання щодо завершення розробки проєкту типового Положення про забезпечення пропускного та внутрішньооб’єктового режиму на території морських портів України з урахуванням пропозицій Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, стосовно забезпечення контролю та впорядкування доступу на територію пунктів пропуску для морського сполучення. Також опрацьовано питання оперативної взаємодії підрозділів охорони державного кордону та морських лоцманів під час здійснення ними діяльності та надання послуг з лоцманського проведення суден.

За підсумками зустрічі було відмічено активну співпрацю між ДП «АМПУ» та Південним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України, а також підтверджено спільну готовність до подальшого розвитку співробітництва.

повідомляє АМПУ