Начальник адміністрації морського порту Ольвія Андрій Єгоров провів робочу зустріч із Невіллом Біссеттом, директором компанії Кютерміналз Ольвія

Сторони обговорили поточний стан перехідного періоду за проєктом концесії, заплановані до реалізації товариством Кютерміналз Ольвія інфраструктурні проєкти, а також перспективи майбутнього співробітництва. Участь у заході взяли заступник начальника адміністрації порту з розвитку портової інфраструктури Володимир Жильников, заступник начальника адміністрації порту з безпеки Микола Пихтін, заступник директора ТОВ «Кютерміналз Ольвія» Надін Мойн Міан, директор ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник, інші представники компанії Кютерміналз Ольвія та адміністрації морського порту.

Пан Невілл Біссет звернувся до присутніх та висловив надію, що співпраця ТОВ «Кютерміналз Ольвія» з адміністрацією порту Ольвія сприятиме модернізації та розвитку інфраструктури морського порту.

 «За сприятливих умов в найближчі 5 років після закінчення перехідного періоду товариство Кютерміналз Ольвія планує збільшити перевалку до 3,5–5 млн тонн вантажів на рік та протягом 10 років до близько 8 млн тонн на рік. Ми дуже вдячні адміністрації порту Ольвія за плідну співпрацю на етапі перехідного періоду та збираємось і надалі розвивати наше співробітництво в майбутньому»,— повідомив Невілл Біссетт.

Під час зустрічі ретельну увагу приділили імплементації заходів концесійного договору, що стосуються формування цілісного майнового комплексу, роботі спільної комісії з встановлення фактичної наявності та стану майна, що входить до складу об’єкта концесії, планам з днопоглиблення в акваторії порту та БДЛК, а також порядку розробки технічних паспортів на причали.

Андрій Єгоров у свою чергу зазначив, що адміністрація морського порту Ольвія високо цінує співпрацю з майбутнім інвестором та зазначив, що в  рамках підтримання в належному технічному стані гідротехнічних споруд морського порту планується здійснити ряд заходів.

«В 2021 року філією заплановані до проведення роботи з експлуатаційного днопоглиблення в акваторії порту в об’ємі 380,52 тис м3, проведення водолазного обстеження причалів та берегоукріплень, а також виконання промірних робіт глибин акваторії», — наголосив Андрій ЄГОРОВ.

Нагадаємо, договір про передачу в концесію майна ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» та ДП «АМПУ» був укладений 20 серпня 2020 року. Відповідно до нього, катарська компанія QTerminals інвестує у розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім цього, не менше 80 млн грн буде вкладено в місцеву інфраструктуру.

повідомляє АМПУ