На Раді морського порту Південний обговорили вплив погодних умов на накопичення суднових партій
24 лютого 2021 року відбулось чергове засідання Ради морського порту Південний. У засіданні, яке проходило в режимі скайп–конференції взяли участь голова Ради порту, капітан порту, начальник служби безпеки мореплавства, представники державних підприємств, стивідорних компаній, морських терміналів та інших компаній, що працюють в порту.

Голова Ради порту Олександр Басюк ознайомив учасників наради із підсумками роботи морського порту Південний за 2020 рік та планом вантажообігу по порту на рік поточний.
Через зменшення врожайності зернових і, як наслідок, скорочення експорту зерна, а також негативний вплив погодних умов, який призвів до ускладнення вивантаження вагонів і накопичення суднових партій, що в свою чергу призвело до падіння обсягів перевантаження залізно-рудної сировини, показники вантажопереробки скоротилися.
Однак в найближчі декілька місяців слід очікувати стабілізацію показників вартажопереробки.
На засіданні також обговорювався стан прийняття Обов’язкових постанов по порту і стратегія розвитку морських портів України до 2038 року, що була затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 № 164-р;
Нагадаємо, за минулий рік портові оператори морського порту Південний встановили абсолютний рекорд з вантажообігу серед всіх українських морпортів — 61 млн 665 тис. тонн.