У Маріупольському порту почався завершальний етап будівництва зернового терміналу

Завершено роботи по улаштуванню всіх фундаментів споруд комплексу, металевих конструкцій норійної вежі №2, вагової башти, транспортної галереї з опорами по ряду А, операторської з щитовою. Встановлена трансформаторна підстанція модульного типу.
Монтуються металеві конструкції та нижні й верхні розвантажувально-завантажувальних бункери станції розвантаження автомобілів. Завершено підведення зовнішніх мереж водопроводу та побутової каналізації. Тривають роботи з реконструкції під’їзних залізничних колій до станції розвантаження вагонів. Продовжується поточний ремонт будівлі адміністративно-побутового комплексу з лабораторією.
– Аграрний сектор один з небагатьох в економіці країни, які показують позитивну динаміку, – стверджує в.о. директора порту Ігор Барський. – Не можна не відзначити заслугу колишнього директора порту Олександра Олійника, який кілька років тому зумів побачити великі перспективи розвитку перевантаження зернових і домігся залучення коштів на такий масштабний інвестиційний проект. Перед нами стоїть відповідальне завдання – завершити будівництво і ввести в дію термінал. Розраховуємо на значне зростання переробки зернових після запуску першої черги зернового комплексу.