Триває координаційна зустріч між представниками ВМС України та штабу операції місії «ORBITAL»

В місті Одеса триває координаційна зустріч між представниками Військово-Морських Сил ЗС України та штабу операції місії «ORBITAL». Метою заходу є поглиблення співробітництва та обговорення з представниками національного флоту критеріїв підготовки особового складу ВМС ЗС України, напрямів надання інструкторської допомоги групами інструкторів збройних сил держав-партнерів на 2021 рік.

Сторони обговорили питання розширення курсової підготовки, інструкторської та менторської допомоги для інструкторів 198 Навчального центру Військово-Морських Сил, Школи водолазів, Школи морського піхотинця та питання підготовки льотного складу морської авіаційної бригади в рамках військово-тренувальної місії Великої Британії в Україні «ORBITAL». Окремо, представниками штабу місії було запропоновано проведення тренувань корабельно-катерного складу та доглядових команд національного флоту на кораблях Королівських ВМС Великої Британії, вже в цьому році.
Підготовка під час заходів міжнародного співробітництва є важливим напрямом діяльності Військово-Морських Сил ЗС України, особливо в контексті підготовки підрозділів національного флоту за стандартами НАТО. Важливо відмітити, що у 2021 році до тренувальної місії Великої Британії долучяться такі країни, як Данія, Швеція, Канада, Литва, Латвія та Естонія.