Колектив ДП «МТП «Чорноморськ» обговорює проект Антикорупційної програми на 2021 рік

Щороку у Міністерстві інфраструктури України затверджується Антикорупційна програма ДП «МТП «Чорноморськ», проект якої готує уповноважений з антикорупційної діяльності держстивідора Руслан Пилипенко. За його словами, є типова Антикорупційна програма для держпідприємств, затверджена в НАЗК, однак, виходячи зі специфіки кожного підприємства, уповноважений готує адаптований проект.

– Антикорупційна програма нашого підприємства чітко прописана, однак щороку виникає необхідність у внесенні змін, які б відповідали змінам у законодавстві України, – пояснює уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «МТП «Чорноморськ» Руслан Пилипенко. – Крім того, на підприємстві щороку працює комісія з оцінки корупційних ризиків. Її мета – виявляти недоліки у роботі, виявляти корупційні ризики та вказувати на них уповноваженому. У свою чергу, уповноважений має контролювати виконання програми на підприємстві та унеможливлювати прояви корупції.

Протягом 2020 року комісія проводила аналіз усіх функцій підприємства та визначила корупційні ризики. За результатами роботи члени комісії підготували опис ідентифікованих корупційних ризиків, а також надали пропозиції щодо заходів їх усунення.

– При підготовці нового проекту Антикорупційної програми я обов’язково враховую усі надані комісією пропозиції, – каже Руслан Пилипенко. – Однак для того, щоб програма була ще більш чіткою та повною, вона має пройти ще обговорення у колективі. Наразі підготований мною проект програми є на офіційному сайті ДП «МТП «МТП «Чорноморськ», де кожен може з нею ознайомитись та внести свої пропозиції, звернувшись до мене особисто або до керівника свого структурного підрозділу.

Уповноважений також зазначив, що обговорення всередині колективу підприємства триватиме до 18 лютого, після чого проект Антикорупційної програми буде наданий для ухвалення керівництву підприємства, а потім відправлений у профільне міністерство для затвердження. Наразі проект програми вже підтримали усі профспілки ДП «МТП «Чорноморськ», однак ще продовжують надходити пропозиції та зауваження від керівників структурних підрозділів, де обговорення вже відбулися.

Повідомляє Чорноморський морський порт