(ВІДЕО) “Bunge” планує розширити свої потужності зі зберігання та транспортування рослинної олії в Миколаєві

Члени постійної депутатської комісії Миколаївської міськради із земельних питань дали дозвіл ТОВ «Миколаївський перевантажувальний комплекс» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 120 квадратних метрів для будівництва та обслуговування естакади трубопроводів для транспортування рослинної олії по вулиці Залізничній. Питання щодо земельної ділянки площею 24000 кв.м для складського комплексу по зберіганню рослинної олії з облаштуванням майданчика для накопичення автомобілів сходу не набрав потрібної кількості голосів і його розглянуть на наступному засіданні.

Проект пов’язаний зі створенням додаткового комплексу зберігання олійного терміналу “Бунге” в Миколаївському морпорту.

На комісії виступили жителі сусідніх вулиць, яка скаржилися на сильний сморід маслоекстракційного заводу, завантаженість вулиці Залізничної фурами, що йдуть в порт, постійний пил і шум. Тому проект, що передбачає створення накопичувального майданчика для великих вантажівок на Залізничній, викликав протести.

 На комісії також виступив Василь Капацина, компанія “Укрбуд” якого будувала термінал і пообіцяв вирішити питання з компанією «Bunge».

– Вся ця проблема збирається в цю ситуацію. Вони (мешканці Інгульського району, – прим.) Вважають, що термінал «Bunge» на території порту, завод МЕЗ на території порту несуть для мешканців якусь небезпеку. Я людям сказав, що я про це почув. Я вам пообіцяв і говорив, давайте почнемо працювати в робочому порядку. Я ще раз повторюю – ось камера, перед членами комісії – я беру на себе відповідальність. Я ваш союзник в цьому питанні. Якщо є викиди заводу, які несуть загрозу людям, то ми наведемо в цьому порядок. Ця компанія – це не роги і копита. Це транснаціональна компанія, для якої safety – безпека людей, як на виробництві так і в оточенні, є девізом. Якщо цей девіз сьогодні не виконується, то це буде наша спільна задача, – сказав Василь Капацина.

 

inshe.tv