Центру навігаційно-гідрографічної інформації – 15 років!

У цей день 15 років тому Центр навігаційно-гідрографічної інформації (ЦНГІ) увійшов до складу центрального апарату Держгідрографії. До цього з 1998 року ЦНГІ функціонував на базі ФДУ «Одеський район Держгідрографії».

Сьогодні ЦНГІ – один із надважливих структурних підрозділів установи. Саме Центр проводить збір та аналіз інформації про зміни навігаційних умов і режиму плавання, аналіз та підготовку навігаційних і гідрометеорологічних попереджень та забезпечує автоматизовану передачу цієї інформації на судна в системі НАВТЕКС.

Старший диспетчер Бєлодєдов М.О., диспетчер Козанюк О.Ю. за роботою

Усього за 15 років роботи через систему
НАВТЕКС було передано 9097 Прибережних попереджень.

У 2017 році в ЦНГІ з’явилася Диспетчерська служба на внутрішніх водних шляхах (ВВШ). Її завдання – збір, обробка та передача інформації про зміни навігаційної обстановки, умов плавання та метеорологічних прогнозів на внутрішніх водних шляхах. Також Диспетчерська служба випускає  щоденний Бюлетень оперативної інформації на ВВШ, який передається  до Річкової інформаційної служби РІС.

Диспетчер ЦНГІ Цуркан Олена за роботою

За кожним роком плідної 15-річної роботи ЦНГІ стоїть щоденна кропітка праця злагодженої команди професіоналів – висококласних спеціалістів, справжніх фахівців у галузі морського транспорту та безпеки судноплавства.

2018 рік. Начальник ЦНГІ Шепель В.М. із прекрасною половиною Центру – річковими диспетчерами. Зліва направо Чайовська О. Цуркан О. Клімчук І. Шевченко Л.

З 2006 до 2020 року включно начальником ЦНГІ був командир атомного підводного човна, капітан 1 рангу у відставці Валерій Миколайович Шепель. Після виходу Валерія Миколайовича на пенсію посаду начальника ЦНГІ обіймає його учень, колишній заступник – Захаров Іван Сергійович, який пройшов шлях від рядового диспетчера до начальника Центру.

Начальник ЦНГІ Захаров Іван Сергійович, (четвертий зліва) з черговою зміною 15 лютого 2021

ДУ «Держгідрографія» щиро вітає працівників
Центру навігаційно-гідрографічної
інформації з ювілеєм. Дякуємо вам за вашу надважливу працю!

Повідомляє Держгідрографія.