Представник України в Дунайській Комісії провела робочу зустріч із заступником Голови ДП «Адміністрація морських портів України»

10 лютого 2021 року Представник України в Дунайській Комісії Любов Непоп провела робочу онлайн зустріч із заступником Голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України» з технічних питань та розвитку інфраструктури Віталієм Ліпським.

Було обговорено питання поточної діяльності Дунайської Комісії крізь призму важливості представленості в рамках цієї міжнародної організації сучасних можливостей та переваг українських дунайських річкових портів. Представники ДП «АМПУ» регулярно беруть участь та навіть обираються головуючими засідань нарад експертів, робочих груп Дунайської Комісії, в рамках яких представляється інформація про роботу українських портів на Дунаї.
За результатами зустрічі домовлено взаємодіяти для посилення співпраці між АМПУ та ДК у напрямку підтримки та сприяння процесу включення внутрішніх водних шляхів України до Транс”європейської транспортної мережі TEN-T, що має відкрити можливості для заохочення інвестицій і в розвиток річкової інфраструктури, що є актуальним для української сторони. Про це повідомляє офіційний сайт Посольства України в Угорщині.

повідомляє АМПУ