Команда професіоналів

Цінність будь-якої компанії, будь-якого підприємства – це не обладнання та споруди, не автівки чи капітал. Значущість будь-якої установи становлять насамперед люди, які там працюють. ДУ «Держгідрографія» – це команда висококласних професіоналів, які об’єднані спільною метою: зробити судноплавство безпечним. Саме про таких людей будемо розповідати.

Знайомтеся – Іванченко Юрій Васильович, технік Одеської групи засобів навігаційного обладнання відділу маякової служби.

Іванченко Юрій Васильович

Юрій Васильович працює у ФДУ «Одеський район Держгідрографії» з 2007 року.

«Грамотний спеціаліст, який добре розбирається у всіх напрямах своєї роботи. Фахівець, в якого є чому повчитися,» – кажуть про нього колеги.

Уже понад 13 років Юрій Васильович вважає найбільш вдалим той день, коли він почав працювати в Держгідрографії.

Іванченко Юрій Васильович, технік Одеської групи засобів навігаційного обладнання відділу маякової служби:

«До цього я працював ДП «Чоразморшлях». Функціональні обов’язки були ті самі. Тому мені є з чим порівняти. Тоді нам зарплатню не платили півтора року. Ми працювали виключно на ентузіазмі. Як вийшло щось із ладу, то лагодили з допомогою «топора и такой-то матери». Нічого не було. Пам’ятаю я з дому приносив дроти, ізолєнту, інструменти, навіть. Відпрацюєш зміну, а після треба шукати «халтуру», бо жити на щось треба.

Коли я прийшов в «Одеській район Держгідрографії», у мене був приємний шок. Рівень Установи відчувався усюди. І в зарплатні, і в професіоналізмі – і керівників, і колег. Чого варта лише заміна старого обладнання на нове, повна заміна буїв, навігаційних знаків вдосконалення проблискових апаратів тощо.»

Повідомляє Держгідрографія.