Чергова акція протесту моряків запланована на 12 лютого – Ukrainian Seafarers Union

Відповідне повідомлення було оприлюднено на сторінці Ukrainian Seafarers Union.

“Шановні моряки, я хочу сказати, що Міністр інфраструктури особисто спілкувався з моряками організації , був проінформован про усі існуючи проблеми і обіцяв до Нового Року привести систему дипломування до міжнародних вимог , та у них вистачило нахабства заявити, що протест був проплачений і в ньому не моряки?
Замість того, що б змінити, побороти, ВОНИ ЗБЕРІГАЮТЬ СХЕМИ!<
Раніше бездіяли , зараз протидіють !
Шановні моряки, ми йдемо у вірному напрямку, потрібно не зменшувати напір<
Моряки повинні об’єднатися та протидіяти знищенню моряків України та морській галузі !
Наступна акція протесту моряків планується на 12 лютого.
Переконливе прохання до моряків взяти участь в протесті!
Якщо ми зараз не будемо чинити опір, то потім буде пізно!” – Йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 25 січня 2021 року відбувся Всеукраїнський протест моряків проти корупційного злочинного угрупування, яке очолює Міністр інфраструктури Владислав Криклій та його бек-офіс на чолі з Віленом Шатворяном та Ігорем Щедровим. Протест пройшов в місті Одесі та Ізмаїлі. У місті Миколаєві акція не відбулась.
Моряки-учасники протесту виступили:
– За відставку Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту України Андрія Глазкова;
– Проти корупційного злочинного угрупування на чолі з Віленом Шатворяном та Ігорем Щедровим, які мають великий вплив на пана Криклія та інших функціонерів морської галузі;
– За розгляд та підтримку проєкту наказу Міністерства інфраструктури України про спрощення системи дипломування моряків від 2 листопада 2020р.
– За прийняття ВРУ проєкту Закону №3944, який вносить зміни до ст.51 Кодексу торговельного мореплавства України, щоб скасувати іспити для повторного підтвердження дійсності дипломів моряків зі схваленим стажем. Ця можливість передбачена в Міжнародній конвенції про підготовку моряків від 1978 року, яку Україна ратифікувала ще в 1996. Відповідний законопроєкт був зареєстрований 29/07/2020, але вже близько півроку комітет ВРУ з питань транспорту та інфраструктури відмовляється його розглядати. Ми ВИМАГАЄМО щоб у найближчий час профільний комітет розглянув законопроєкт та виніс його на пленарне засідання!