На території Чорноморського суднобудівного заводу планується створення “індустріального парку”

В Миколаєві, на території Чорноморського суднобудівного заводу планується створення індустріального парку. Він функціонуватиме у форматі логістичного хабу з акцентом на зернові вантажі і металопродукцію.Про це повідомила Миколаївська обласна державна адміністрація
Аби узгодити всі необхідні моменти на етапі підготовки проєкту до реалізації перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Решетілов, заступники голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі та Микола Марінов 28 січня зустрілись з представниками компанії-інвестора. До діалогу запросили керівників структурних підрозділів ОДА.
«Хочу наголосити, що розв`язання всіх нагальних питань буде здійснюватися виключно у правовому полі згідно з нормами чинного законодавства України. Тому в результаті ми запропонували створити робочу групу з-поміж спеціалістів «Наваль Парку», керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, юристів. Згодом вийти на розробку дорожньої карти з наступним підписанням меморандуму»,- резюмував перший заступник голови ОДА Георгій Решетілов.
Під індустріальний парк планується відвести близько 90% незалучених зараз в основному виробництві площ ЧСЗ. Проєкт передбачає будівництво власної обмінної залізничної станції і проведення робіт з розчищення акваторії.
За словами представників інвестора однією з переваг майбутнього індустріального парку перед аналогічними майданчиками-сусідами буде готовність надавати спеціалізовані склади для відокремленого зберігання і накопичення вантажів.
Водночас незалучені сьогодні адміністративні площі будуть використовуватися під бізнес-центри, для розміщення офісів як резидентів парку, так і представників малого та середнього бізнесу Миколаєва.

Нагадаємо, що “Чорноморський суднобудівний завод” знаходить у стадії банкрутсва. Наразі території ЧСЗ знаходяться в управлінні у Smart Maritime Group, яка належить Вадиму Новинському. Суднобудівний завод працює під назвою “Миколаївська верф”.