21 січня відбулася робоча онлайн-зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлани Панаіотіді з представниками Організації економічного співробітництва та розвитку.

Учасники заходу проаналізували статус реформи з корпоративного управління відповідно до керівних принципів ОЕСР. Зустріч була проведена в рамках підготовки огляду Організацією економічного співробітництва та розвитку стану впровадження реформи корпоративного управління в державних компаніях Україні.

“Мінекономіки наполегливо працює над розробкою законопроекту щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером яких є держава. Це дозволить повною мірою імплементувати в державних компаніях сучасні стандарти корпоративного управління”, – зазначила Світлана Панаіотіді.

Довідково

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) – міжнародна організація, що об’єднує 35 розвинені країни світу. ОЕСР здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам формувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи в рамках міжнародних домовленостях.

Керівні Принципи ОЕСР для багатонаціональних суб’єктів підприємницької діяльності – це спеціальний документ, прийнятий урядами держав ОЕСР, який визначає стандарти відповідального ведення бізнесу на міжнародних ринках