В адміністрації порту Ольвія провели засідання Ради порту

21 січня 2021 року відбулося засідання Ради спеціалізованого морського порту, в ході якого включили нового члена Ради порту, проаналізували обсяг вантажопереробки за 2020 рік, та обговорили перспективи розвитку.
Першочергово, розглянули питання  у включенні ТОВ «Кютерміналз Ольвія» до складу Ради порту з метою вирішення нагальних питань, створення відповідних умов для розвитку спеціалізованого морського порту Ольвія та забезпечення функціонування як повноправного суб’єкта міжнародної торгівлі. Члени Ради порту проголосували  одноголосно по зазначеному питанню.
 «Розширення кола учасників Ради порту — це позитивний крок, який в перспективі дасть збільшення вантажообігу і перевантажувальних потужностей. Особливо приємно вітати в гавані розвитку такого потужного міжнародного інвестора»,— зазначив начальник адміністрації порту Ольвія Андрій ЄГОРОВ.
Наступним проаналізували обсяг перевалки вантажів портовими операторами за IV квартал та з накопичувальним підсумком за період січень-грудень 2020 року, що були зафіксовані на позначках 0,92 млн тонн та 3,91 млн тонн відповідно.
 «Загальні показники за 12 місяців на 26,3% перевищили показники аналогічного періоду минулого року. Це абсолютний рекорд порту. Стрімкого зростання вантажопереробки вдалось досягти за рахунок зернових вантажів, що займають лідируючу позицію в номенклатурі вантажів, будівельних, чорних металів та за рахунок залучення нових вантажів, таких як вугілля, а також хімічних та мінеральних добрив»,— зазначив головний диспетчер філії Віталій ЛЕВЧЕНКО.
В ході засідання також був обговорений діючий План розвитку порту, стан його виконання, та  питання вантажообігу, запланованого на 2021 рік.
Задля зручності та безпеки, з огляду на особливу ситуацію, пов’язану з пандемією COVID-19, у стейкхолдерів порту була можливість приєднатись до засідання як очно, з дотриманням обов’язкових протиепідемічних обмежень, так і дистанційно — у форматі відеозв’язку.

повідомляє АМПУ