Компанія Evopack пропонує більше 50 тисяч пакувальних матеріалів з гофрокартону (Реклама)

Компанія Evopack є одним з найбільших виробників в Україні наступної продукції: гофротара для поштових відправлень, гофролотки самозбірні складної висічки, гофролотки клеєні «овочеві», гофрокартон «двошаровий в рулонах», внутрішні елементи для коробок, картон палітурний, кутник картонний пресований, гільза картонна спіральної навивки, паперові пакети, https://evopack.com.ua/sfery-zastosuvannya-paliturnogo-kartonu/, стрейч-плівка пакувальна, скотч пакувальний.
Наші переваги:
Досвід роботи – більше 15-ти років роботи в галузі
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
Виготовлення від 3-ох робочих днів
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Власний автопарк для доставки продукції

Різні за розмірами і конфігурації складні ящики і коробки, вироблені з гофрокартону в нинішній час є найбільш поширеними. Відзначаються низькою вартістю, широким конструктивним і типорозмірами, високоякісним оформленням з використанням обробки і друку, технологічністю збірки і наповнення продукцією, зручністю транспортування і зберігання в порожньому і наповненому вигляді.
В даний час упаковка з гофрокартону використовується для ліків, тютюнових виробів, парфумерії, продуктів харчування, побутової техніки, побутової хімії, взуття та інших товарів споживчого призначення. Найчастіше з картону роблять зовнішню чи внутрішню упаковку товару, а з гофрокартон використовується для транспортної упаковки.
Логістична тара і упаковка бере до уваги всі нюанси, особливості товару і транспорту, яким буде здійснюватися доставка. Для авіаперевезень – це особливі вимоги до ваги, габаритам і санітарним обробкам. Морскі перевезення враховують властивості і склад картону (в цьому випадку в складі більше целюлози для посиленої стійкості в умовах вологості).
Транспортно-логістична тара і упаковка з гофрокартону має наступні переваги: дозволяє економічно розподіляти вантаж під час перевезень, захищати від пошкоджень і довозити в цілості й схоронності; має підвищену міцність в порівнянні з іншими варіантами подібних виробів з гофрокартону; відповідає стандартам і вимогам транспортних і логістичних компаній; економічно вигідна за рахунок легкого і економічного матеріалу і мобільного конструкції, може бути повторно використаною.
Компенсувати одноманітність однотипної тари можна за рахунок поліграфічного оформлення, яке здатне привернути увагу і підвищити збут.
Будемо раді відповісти на всі ваші запитання!
Наш сайт: https://evopack.com.ua/, тел..: +38 097 054 00 45, +38 073 054 00 45, Електронна адреса: office@evopack.com.ua