За 10 днів у ДП «МТП «Чорноморськ» зафіксовано 8 випадків захворюваності на COVID-19

З початку введення карантину в Україні, на державному підприємстві «Морський торговельний порт «Чорноморськ» також було здійснено цілу низку необхідних протиепідемічних заходів та посилено контроль за їх дотриманням. Однак статистика все одно залишається невтішною, тому Уряд прийняв рішення про введення на території України так званого локдауну – загальнонаціонального посиленого карантину з 8 по 24 січня 2021 року. Але, незважаючи на велику кількість обмежень, державний стивідор продовжує працювати, дотримуючись усіх вимог, які застосовуються на період карантину.

Що стосується засобів індивідуального захисту працівників підприємства, то за інформацією відділу матеріально-технічного та господарського постачання, на сьогоднішній день порт має усе необхідне і проводить закупівлі відповідно до Порядку проведення закупівель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 225 від 20.03.2020 року. Зокрема, у повному обсязі закуплені респіраторіи, регулярно проводяться закупівлі дезінфікуючих засобів для прибирання та антисептичних засобів для захисту рук, зі створенням двох місячного резерву працівники забезпечені індивідуальними масками, закуплені одноразові рукавички та у необхідній кількості безконтактні термометри, якими забезпечені усі медичні та наркологічні пункти, а також усі прохідні ДП «МТП «Чорноморськ».

Не дивлячись на всі заходи, хвороба, нажаль, не зупиняється і статистика продовжує поповнюватись новими даними.

– Згідно даних санітарно-епідеміологічної станції на водному транспорті, з 4 по 13 січня серед наших працівників ми маємо вісім підтверджених випадків захворюваності на коронавірус, – каже начальник відділу цівільного захисту та мобілізаційної роботи ДП «МТП «Чорноморськ» Сергій Білов. – Якщо брати період із червня 2020 року, то на COVID-19 хворіли 192 працівники нашого підприємства.

Керівництво підприємства звертається до всіх працівників з проханням жорстко дотримуватись усіх правил та вживати всіх необхідних протиепідемічних заходів заради збереження власного здоров’я та життя, а також ваших рідних та близьких! Носіть маски, часто мийте руки з милом, користуйтеся антисептичними засобами та по можливості уникайте місць великого скупчення людей! Будьте здорові та бережіть себе!

Повідомляє Чорноморський морський порт