Для ДП «МТП «Чорноморськ» перший сніг несподіванкою не став

Як повідомлялося раніше, ще наприкінці листопада виконуючий обов’язки директора ДП «МТП «Чорноморськ» Ігор Шевченко підписав Наказ «Про організацію робіт з протидії та реагування на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період 2020-2021 років». Згідно цього документа, для боротьби зі сніговими заметами готові 38 одиниць портової техніки (трактори, автонавантажувачі, машини зі снігоприбиральним обладнанням, самоскиди, автокрани і т.д).

Сьогодні вночі та вдень частина цієї техніки вийшла на свої ділянки роботи для прибирання снігу. Зокрема, за інформацією головної диспетчерської ДП «МТП «Чорноморськ», по одному ковшовому навантажувачу працюють на першому терміналі, на спеціалізованому комплексі з переробки сірки (СКПС), а також на територіях БТОРФу, Портофлоту та інших. Два навантажувачі виїхали на поромний комплекс (5 термінал) та два навантажувачі типу Bobcat працюють на контейнерному терміналі.

– Наразі снігоприбиральна техніка на території порту працює у спокійному режимі, – каже виконуючий обов’язки заступника директора з виробництва ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Патрик. – Ми тримаємо ситуацію на контролі і, якщо виникне необхідність, то будемо залучати додаткову техніку, яка готова до боротьби із сніговими заметами ще з листопада. Що стосується пішохідних зон, то вони також за необхідності посипаються піщано-сольовою сумішшю.

Олександр Патрик також зазначив, згідно Наказу в.о.директора ДП «МТП «Чорноморськ» Ігоря Шевченка, за кожним підрозділом закріплені свої території, на яких ведеться прибирання снігу та обробка піщано-сольовою сумішшю для усунення ожеледиці, тому на підприємстві здатні оперативно реагувати на будь-які зміни погоди. Наразі підприємство працює у штатному режимі.

На фото: снігоприбиральна техніка працює на першому терміналі

Повідомляє Чорноморський морський порт