До уваги декларантів ДП «МТП «Чорноморськ»

З 1 січня 2021 року в Україні стартувала щорічна кампанія декларування майнового стану. Триватиме вона до 31 березня 2021 року. За цей час особи, прирівняні до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», зобов’язані подати свої електронні декларації майнового стану.

Державне підприємство «Морський торговельний порт «Чорноморськ» має затверджений перелік посад, на які розповсюджується статус посадових осіб юридичних осіб публічного права, прирівняних до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та які зобов’язані подавати декларацію шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за визначеною цим агентством формою.

Уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «МТП «Чорноморськ» Руслан Пилипенко повідомив, що наприкінці 2020 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оновило Єдиний державний реєстр декларацій і тепер ним користуватися стало значно зручніше. Але якщо у вас виникнуть труднощі із заповненням електронної декларації на сайті НАЗК, то більш детальні роз’яснення можна отримати декількома способами:

– можна звернутися до уповноважених підрозділів/осіб із питань запобігання корупції у вашій установі за консультацією (на підприємстві ДП «МТП «Чорноморськ» такі консультації надає уповноважений з антикорупційної діяльності Руслан Пилипенко);

– можна зателефонувати до контакт-центру НАЗК за номером телефону +38 (044) 200–06–94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години;

– також можна ознайомитися з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у базі знань за посиланням:

https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/ Працює зручний пошук за ключовим словом.

– якщо у вас виникають технічні питання щодо роботи з Реєстром, можна звернутися за адресою support@nazk.gov.ua або заповнити форму зворотного зв’язку на веб-сайті НАЗК.

Руслан Пилипенко також зазначив, що у разі, якщо посадова особа не подала, або невчасно подала декларацію свого майнового стану, їй загрожує кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років (ст..366 ч. 1 КК України). За несвоєчасне подання декларації без поважних причин передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст., 176 ч.6 КУпАП).

Повідомляє Чорноморський морський порт