1,5 млн куб. м — об’єм днопоглиблення виконаний власним флотом філії «Дельта-Лоцман» за 2020 рік

За інформацією апарату управління ДП «Адміністрація морських портів України» філія «Дельта-лоцман» виконала річний план з днопоглиблення та збільшила до 1,5 млн. куб. м річний обсяг днопоглиблення, виконаного власним технічним флотом. Попередній рекорд у 1,341 млн. куб. м. було встановлено за підсумками роботи в 2018 році.

Протягом 2020 року днопоглиблення виконувалось на каналах та в акваторіях морських портів Одеса, Маріуполь, Бердянськ, Чорноморськ, на Бузько-Дніпровсько-лиманському та Херсонському морському каналах, на морському підхідному каналі глибоководного суднового ходу «Дунай — Чорне море», на підхідному каналі Дністровсько-Цареградського гирла Білгород-Дністровського морського порту.

Довідково.
Днопоглиблювальний флот філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» складається з трьох самовідвізних землесосів («Інгульський», «Меотида», «Тілігульський»), а також земкаравану у складі багаточерпакового земснаряду «Ріон», двох грунтовідвізних шаланд («Кримська-3», «Кримська-9») та мотозавізника якорів «МЗ-318».