Відбувся випуск курсантів Інституту Військово-Морських Сил НУ «ОМА» 2020 року

24 грудня на Морському вокзалі відбувся випуск курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”.

Захід проходив під керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи, за участі помічника аташе з питань оборони при посольстві Італії в Україні Массімо Проєтті, представників Командування Військово-Морських Сил ЗС України, навчальних закладів і морських портів Одеси, силових відомств, Інституту ВМС НУ “ОМА”, громадських організацій, духовенства, близьких та рідних молодих офіцерів.
Під час урочистої церемонії 45 курсантів отримали перші офіцерські погони, кортики та дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”. Серед випускників 2020 року – кавалер ордену ”За мужність“ 3-го ступеню, п’ятьом випускникам було вручено Відзнаку Президента України ”За участь в антитерористичній операції“. Двоє отримали дипломи з відзнакою від керівництва українського флоту, а випускнику Інституту ВМС, який проходив навчання в Академії ВМС Італійської республіки у місті Ліворно, було вручено кортик ВМС Італії від помічника аташе з питань оборони при посольстві Італії в Україні Массімо Проєтті.
Командувач національного флоту контр-адмірал Олексій Неїжпапа привітав юнаків з отриманням первинного офіцерського звання та подякував батькам, керівництву і науково-педагогічного персоналу Інституту ВМС Національного університету “Одеська морська академія” за почесну справу у формуванні справжньої еліти та професійного офіцерського складу Військово-Морських Сил України.