Генеральний директор “Укроборонпрому” відвідав державний завод “Палада”

У рамках робочого візиту на Херсонщину керівник державного концерну відвідав виробничі потужності заводу, який виробляє продукцію для Міноборони, Держприкордонслужби та інших замовників.

Нещодавно підприємство завершило будівництво двох понтонів для Державної прикордонної служби України, а також передало плавучий причал для потреб військово-морських сил ЗСУ, який було побудовано на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського в рамках цьогорічного державного оборонного замовлення.

“Завдяки держзамовленню фінансовий результат заводу “Палада” у поточному році збільшився у понад 2,5 рази”, – зазначив Юрій Гусєв.

Основна продукція підприємства: плавучі композитні судноремонтні та спеціальні доки великої підіймальної сили, плавучі залізобетонні понтони та інші плавучі споруди різного призначення. Крім того, завод є об’єктом портової діяльності з правом оброблення іноземних суден біля своїх причалів і надає консультативні та експертні послуги з ремонту та модернізації залізобетонних плавучих споруд підприємствам, які їх експлуатують.

У планах “Палади” на 2021 рік є продовження будівництва та реалізація нового композитного залізобетонного плавучого доку, послуги з портової діяльності, роботи та послуги з суднобудування та судноремонту.