Перебуваючи у Полтаві, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав нове приймальне відділення лікарні ім. Скліфосовського та капітально відремонтований Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер, що входять до програми Президента “Велике будівництво”.

«Реконструкція та ремонт об’єктів медичної інфраструктури завжди в пріоритеті Уряду. Особливо зараз, в умовах пандемії COVID-19. У першу чергу йдеться про приймальні відділення, але при цьому ми не забуваємо, що реконструкції та ремонту потребують й інші медичні об’єкти, які займають важливе місце у роботі медичної системи», — наголосив Олексій Чернишов.

Площа нового приймально-діагностичного відділення лікарні імені Скліфосовського після капітального ремонту збільшилась на понад 600 м2. У приймальному відділенні, зокрема, встановлено нові системи кондиціювання та вентиляції, кисневе обладнання, облаштовано блок інтенсивної терапії для невідкладної допомоги, мала операційна, палата добового перебування пацієнтів та інтенсивної терапії, кабінети УЗД, рентген-кабінет.

Після реконструкції та добудови шестиповерхового корпусу та збільшення кількості ліжко-місць до 136, у Полтавському обласному клінічному кардіологічному диспансері щорічно зможуть лікуватись близько 5 тисяч хворих. Будівля відповідає всім безбар’єрним принципам, тобто вона доступна для людей з обмеженою мобільністю та сім’ям з дітьми.

Олексій Чернишов високо оцінив обидва проекти і відзначив, що вони можуть бути зразками для всіх інших аналогічних проектів Великого будівництва.

Зазначимо, що загалом у Полтавській області заплановано будівництво та реконструкція восьми приймальних відділень у рамках програми.