У Мінекономіки обговорили інструменти ефективного управління державними компаніями

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за сприяння Бізнес-школи МІМ та Проекту USAID «Економічний розвиток, управління та зростання підприємництва» було організовано зустріч представників міністерств та членів наглядових рад найбільших українських підприємств та банків.
На заході були присутні представники Мінекономіки, Мінфіну, Міненерго, Мінінфраструктури, Фонду державного майна України, а також незалежні члени та представники держави наглядових рад акціонерних товариств «Магістральні газопроводи України», «Укргідроенерго», «Укрзалізниця», «Укрпошта», «Адміністрація морських портів України» та «Укрексімбанк».
Дана зустріч була присвячена аналізу та систематизації знань, умінь та навичок, що потребують впровадження для більш результативної роботи членів наглядових рад державних підприємств України.
В рамках діалогу ключових стейкхолдерів реформи корпоративного управління державних підприємств були, зокрема, висвітленні питання які стосувалися здобутків та результатів реформи корпоративного управління, поточних проблем, що стають на заваді ефективного управління державними підприємствами.
Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі, та сільського господарства України Світлана Панаіотіді, яка була одним з ключових спікерів під час заходу, високо оцінила унікальний формат, розроблений організацією USAID та її партнерами. Вона заявила, що цей майданчик покликаний сприяти реалізації реформи корпоративного управління та підвищенню професійного рівня фахівців цієї сфери, а також обміну досвідом та знаннями: «Впровадження належної системи корпоративного управління відповідно до міжнародних стандартів – один з основоположних факторів розвитку української економіки».
Зазначена спільна зустріч є першим етапом серії стратегічних сесій для органів управління та членів наглядових рад особливо важливих підприємств державного сектору економіки, проведення яких планується найближчим часом.