ДП «МТП «Чорноморськ» готовий до безперебійної роботи у зимовий період

Наприкінці листопада виконуючий обов’язки директора ДП «МТП «Чорноморськ» Ігор Шевченко підписав Наказ «Про організацію робіт з протидії та реагування на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період 2020-2021 років», положеннями якого регулюється безперебійна робота на підприємстві, безпечний рух технологічного та автотранспорту, своєчасне перевезення вантажів, доставка працівників порту та їх пересування в умовах снігових заметів та ожеледиці.

Згідно з наказом, за кожним підрозділом порту закріплені території, які будуть прибиратися від снігу та оброблятися піщано-сольовою сумішшю для усунення ожеледиці.

Для боротьби із сніговими заметами готові 38 одиниць техніки (трактори, автонавантажувачі, машини зі снігоприбиральним обладнанням, самоскиди, автокрани і т.д), з яких 31 одиниця та водії працюватимуть цілодобово.

За інформацією начальника портової ремонтної служби Петра Зубкова, на даний момент заготовлено 80 тонн піщано-сольової суміші для обробки всіх, закріплених за держпідприємством територій.

– Наразі ми маємо 800 тонн піску та 60 тонн солі, з яких, згідно пропорцій виготовлено 80 тонн суміші, – каже Петро Зубков. – Всі виробничі підрозділи нашого підприємства вже отримали необхідну кількість суміші для обробки закріплених за ними територій. Запасів піску та солі, які ми маємо сьогодні, нам вистачить навіть не на одну зиму.

Для порівняння, в минулому році було витрачено лише 2 тонни солі, а в ті роки, коли зима була дуже суворою і територія не була поділена між ДП та АМПУ (все обслуговував порт), було витрачено 80 тонн солі.

Сьогодні спостерігаються перші ознаки зими: невеликий сніг та 2-3 градуси морозу, тому поки що немає необхідності у залученні снігоприбиральної техніки. Підприємство працює у штатному режими, однак на сто відсотків готове до зустрічі справжньої зими.

Повідомляє Чорноморський морський порт