На початку грудня найбільша в світі круїзна Асоціація MedCruise запустила онлайн маркетингову кампанію, спрямовану на відновлення морських подорожей по Середземному, Чорному, Адріатичному та Червоному морях.

Мета – якомога повніше показати привабливість «туристичної Мекки світу» напередодні розробки світовими туроператорами круїзних маршрутів на 2022-2023 рр. З ініціативи адміністрації Одеського порту, в програму маркетингової кампанії включена демонстрація туристичного потенціалу Одеси, Констанци, Бургаса і Варни – пасажирських портів, що входять до складу Чорноморської робочої групи (з розвитку морського туризму).

Проморолик зазначених портів відображає багатство архітектурного, культурного, етнічного та природного колориту Північно-Західного Причорномор’я і показує можливості наявної в регіоні туристичної інфраструктури – пасажирських терміналів в морських портах, аеропортів, готельних, розважальних та інших об’єктів сервісу. «Одеська» частина презентаційного відео була надана відділу зовнішніх зв’язків адміністрації порту на правах партнерства Департаментом культури і туризму Одеської міської ради.

На сьогоднішній день, виконавчим директоратом MedCruise, проморолик Чорноморської робочої групи (Black Sea Working Group) вже розміщений на трьох головних медіаресурсах Асоціації:

– на офіційному web-сайті – https://www.medcruise.com/news/black-sea-working-group

– на сторінці в Facebook – https://ru-ru.facebook.com/medcruise.association

https://ru-ru.facebook.com/medcruise.association/posts/3538186409596956?__tn__=-R

– на Youtube-каналі – https://www.youtube.com/watch?v=E4bgtwoPp5w&t=1s, https://www.youtube.com/channel/UCTbhNNxonCSGqM_Lx04LVMA

Довідка. У травні 2018 року за ініціативи адміністрації Одеського порту була створена постійна робоча група – Black Sea Working Group, до якої увійшли представники пасажирських портів України, Румунії, Болгарії та Асоціації MedCruise.

У жовтні 2018 року в Одесі відбулася міжнародна конференція з проблем відродження круїзного судноплавства в Чорному морі.

Адміністрація Одеського морського порту

2020120901