«Аксон Шиппінг» збільшила частку компанії на ринку буксирних послуг майже на 40%

Українська буксирна компанія «Аксон Шиппінг» з початку 2020 року на 38% збільшила кількість буксирних послуг, що надавалися суднам у морських портах України.. Про це повідомив комерційний директор компанії Віталій Малкін, підбиваючи підсумки роботи за 11 місяців 2020 року.

«З початку року нам вдалося залучити до роботи ще 3 буксири, збільшивши кількість флоту, який знаходиться під керуванням «Аксон Шиппінг», до 7 одиниць. Високий професійний рівень екіпажів наших буксирів, які складаються виключно з українських моряків, забезпечує відповідну якість надання буксирних послуг, тому кількість замовлень з боку  агентів, терміналів та судновласників  збільшується.  Це дозволило компанії розширити географію надання послуг та успішно конкурувати з іншими учасниками ринку, зокрема й в одному з найбільших портів України – «Південному», – зазначив Віталій Малкін.

Наразі «Аксон Шиппінг» має успішний досвід роботи в портах «Південний», «Миколаїв» та «Херсон». За підсумками роботи компанії у 2020 році буде прийматись рішення щодо доцільності подальшого збільшення флоту за рахунок придбання буксирів пожежного та льодового класів та розширення присутності флоту компанії в інших портах України. 

Довідка:

ТОВ «Аксон Шиппінг» працює на українському ринку буксирних послуг з 2016 року. Флот компанії складається з 7 буксирів потужністю від 1600 до 4900 к.с. Компанія має успішний досвід роботи в портах «Південний», «Миколаїв» та «Херсон».