Прем’єр-міністр України на зустрічі з Президентом Туреччини обговорили співпрацю у галузі оборонної промисловості

У рамках робочого візиту до Турецької Республіки Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на зустрічі з Президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом обговорили питання  у сфері транспорту та оборонно-промислового комплексу.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр-міністр відзначив важливість досягнутих домовленостей між Президентом України та Президентом Туреччини щодо активізації двостороннього діалогу на стратегічних напрямах співпраці.

Денис Шмигаль у розмові з Реджепом Ердоганом також обговорили співробітництво в сфері оборонно-промислового комплексу.

За словами Прем’єр-міністра, одним із найважливіших питань порядку денного двосторонніх відносин України й Туреччини є завершення переговорів щодо укладення Угоди про вільну торгівлю.

– Вважаю, що наші країни мають достатній потенціал для того, щоб обсяг загальної торгівлі зріс щонайменше удвічі, до 10 млрд доларів на рік. Враховуючи фактор сусідства й обсяги торгівлі між нашими країнами, Україна зацікавлена в укладенні амбітної, всеохоплюючої Угоди для максимального використання її потенціалу, — підкреслив глава уряду.

Крім того, сторони погодилися, що Україна й Туреччина мають надалі координувати зусилля щодо боротьби з пандемією COVID-19 та її наслідками для економіки.

Прем’єр-міністр також подякував Реджепу Ердогану та Туреччині за незмінну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.