Сьогодні Комітет ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій провели обговорення присвячене питанню подальшого функціонування Національної академії державного управління при Президентові України.

Позицію НАДС щодо вищезгаданого питання представила Голова Агентства Наталія Алюшина: «Збереження потенціалу НАДУ та професіоналізації державної служби та служби в органах місцевого самоврядування можливо через об’єднання зусиль і ресурсів НАДУ та Української школи урядування. Таким чином можна створити в Україні аналог французької (ENA) або польської (KSAP) національних шкіл адміністрування. В числі ключових завдань такої школи має бути: підвищення кваліфікації за сертифікатними програмами, навчання за професійними та короткостроковими програмами, а також експертно-аналітичне забезпечення».

Довідково

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України № 487/2020 «Про впорядкування використання об’єктів державної власності, що перебувають в управлінні Державного управління справами» Національна академія державного управління при Президентові України та її регіональні інститути будуть передані до сфери управління Міністерства освіти і науки.