На першому терміналі ДП «МТП «Чорноморськ» здійснюється навантаження металопродукції на т/х «ECO»

24 листопада, близько 12.30 біля першого причалу ДП «МТП «Чорноморськ» був відшвартований теплохід «ECO» типу «Рanamax» і силами працівників першого терміналу із залученням техніки автобази почалися роботи із навантаження на нього судової партії металу загальним об’ємом 59 тисяч 940 тон. Це експортна металопродукція виробництва Дніпропетровського МК та Маріупольского МК ім. Ілліча – пачкова, листова, рулонна сталь та заготовка.

Навантаження виконується трьома технологічними лініями. У роботі цілодобово задіяні 8 одиниць автонавантажувачів «Calmar» вантажопідйомністю 16 тон та 2 SISU в/п 32 тони. Також, до роботи залучено 9 одиниць автомобілів «Volvo», за допомогою яких здійснюється підвезення вантажу з тилових складських площ до причалу.

Незважаючи на складність виконання навантажувальних робіт сталі листової, сталі в пачках та рулонної сталі, інтенсивність навантаження склала 13 тисяч 154 тони на добу. Закінчення обробки судна заплановано на 29 листопада.

Паралельно триває накопичення такого ж вантажу для наступного судна, яке планується відвантажити до кінця поточного року. На територію порту вантаж прибуває залізничним та автотранспортом, а також баржами, накопичення відбувається на четвертому складі першого терміналу.

Держстивідор докладає максимум зусиль для якісної обробки системних вантажів та збільшення об’ємів вантажопотоку.

Довідка: Балкер ECO побудований у 2013 році (прапор острова Маршалл). Його вантажопідйомність становить 63490 тон, поточна осадка 7,3 метра, загальна довжина 199,99 метра, ширина – 32,26 метра.

Повідомляє Чорноморський морський порт