Завершено зняття сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання на Кременчуцькому водосховищі.
Фахівцями Черкаської дільниці філії «Дніпровський район Держгідрографії» в повному обсязі завершено зняття сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Кременчуцькому водосховищі.
Роботи зі зняття ЗНО проводились з 08.11.2020 до 14.11.2020 відповідно до Плану встановлення та зняття сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання на внутрішніх водних шляхах (ВВШ) України у 2020 році.

Під час робіт фахівцями філії знято ЗНО у кількості 164 шт. вздовж суднового ходу протяжністю 171,00 км, а саме від Канівської до Кременчуцької ГЕС.
22 листопада фахівцями Кременчуцької дільниці філії в повному обсязі завершено зняття сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на КАМ’ЯНСЬКОМУ водосховищі.
Роботи зі зняття ЗНО проводились з 17.11.2020 до 22.11.2020 відповідно до Плану встановлення та зняття сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання на внутрішніх водних шляхах (ВВШ) України у 2020 році.
Під час робіт фахівцями філії знято ЗНО у кількості 145 шт. вздовж суднового ходу протяжністю 122,00 км, а саме від Кременчуцької до Середньодніпровської ГЕС.
Наразі тривають роботи зі зняття ЗНО на ДНІПРОВСЬКОМУ водосховищі.
Нагадуємо, що традиційно, наприкінці кожного року, після завершення навігації на внутрішніх водних шляхах України і зняття буїв Держгідрографія розпочинає підготовку до наступного сезону. В ході підготовки навігаційні буї піддаються дефектації – технологічному процесу, під час якого визначають технічний стан деталей з метою виявлення дефектів.
Серед іншого, працівники установи ретельно перевіряють роботу світлооптичних пристроїв і батарей, якими оснащено буї, після чого розпочинається ремонт та/або заміна якірних ланцюгів, фарбування, інші відновлювальні роботи. Таким чином, впродовж кожного міжнавігаційного періоду фахівці Дніпровської філії установи готують плавучі ЗНО до нового сезону.