За інформацією Департаменту закупівельної роботи апарату управління ДП «Адміністрація морських портів України» 23 листопада 2020 року прийнято рішення на засіданні тендерного комітету апарату управління щодо наміру укласти рамкову угоду на закупівлю пального наливом з 5 учасниками.

За умовами тендеру рамкову угоду дозволено укладати з 10 учасниками, тобто створено максимально сприятливі умови для залучення якомога більшої кількості учасників ринку.

Слід зазначити, що на участь у закупівлі подали свої пропозиції 5 учасників, і всі 5 учасників належним чином підготували тендерні пропозиції і були допущені до аукціону, що відбувся 19 листопада 2020 року.

Після укладення рамкової угоди з учасниками процедури закупівлі ДП «АМПУ» зможе закуповувати пальне наливом партіями у стислі терміни.

Для закупівлі необхідного обсягу пального наливом треба буде провести тільки аукціон між учасниками рамкової угоди, за результатами якого укладається договір постачання товару.

— Проведення закупівлі за рамковими угодами стало першим експериментом,— прокоментував керівник підприємства Олександр Голодницький. – Це дасть можливість найбільш прозоро та ефективно оптимізувати ціну: аукціон на конкретну партію між раніше допущеними постачальниками, що підписали рамкову угоду. Це лакмусовий папір реалістичності ціни: конкретна закупівля – конкретний аукціон – конкретна мінімальна ціна в режимі Он-Лайн.

Нагадаємо, що підприємство 15 вересня 2020 року оголосило закупівлю пального наливом за рамковою угодою.

 

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-09-15-007001-a 

На зазначену закупівлю свої тендерні пропозиції подали 5 учасників: ТОВ «Кворум-Нафта», ТОВ «Юніверс Тайм», ТОВ «Манго — Груп», ТОВ «Євростандарт», ПП «Окко Контракт».

Довідка:

Процедура укладання рамкової угоди складається з двох етапів.

Перший етап – учасники подають свої тендерні пропозиції, проходять перекваліфікацію, а потім змагаються в аукціоні за ціною. Замовник обирає кількох переможців (не менше трьох) і укладає з ними рамкову угоду терміном до 4 років.

Другий етап – аукціон за спрощеною процедурою серед підписантів угоди. Він буде проводитися кожного разу, коли у замовника виникатиме потреба у якійсь частині товару. Запрошення на аукціон постачальники отримуватимуть автоматично. Під час аукціону учасники можуть залишити ціну (за одиницю) незмінною, або зменшити її.

Переможцем стає постачальник, що запропонував найнижчу ціну за одиницю товару, з яким підприємство укладає договір постачання.