Шановні колеги, портовики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди дня заснування порту!

28 років тому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 листопада № 755-рс на базі портпункту “Октябрьск” Миколаївського морського торговельного порту було створено спеціалізований морський порт Ольвія.

Ольвія – один із наймолодших портів в Україні і одночасно – один із найсучасніших. Повага до вікових традицій та впровадження новітніх технологій і підходів при здійсненні портової діяльності – той фундамент, що дозволяє міцно стояти на ногах, максимально ефективно використовувати свій потенціал і впевнено рухатись вперед.

Саме зусиллями портовиків сьогодні закладається довгострокова основа для успішної реалізації найважливіших стратегічних загальнодержавних задач. Саме Ольвія один із перших портів, на базі якого реалізується концесійний проєкт та впроваджується система екологічної безпеки “Зелений порт”.

Хочу висловити подяку всьому колективу за ваш професіоналізм, досвід, наполегливість у досягненні поставлених цілей. Хай і надалі ці риси будуть сприяти зміцненню існуючих торговельних зв’язків, втіленню нових перспектив для міжнародного співробітництва та розвитку економіки нашої країни!

З повагою, в.о. Голови ДП “АМПУ” Олександр ГОЛОДНИЦЬКИЙ

2020112001