Представники ДП «АМПУ» взяли участь у DANUBE PORTS DAY 2020

День Дунайських портів 2020 був успішно організований та проведений онлайн 17.11.2020 в рамках проекту DIONYSUS компанією Pro Danube і портом Еннсхафен за підтримки мережі портів Дунаю.

Захід зібрав понад 60 експертів з Дунайського регіону та за його межами, зацікавлених в таких актуальних темах, як берегова електриката інтегровані логістичні рішення.

Сьогорічний День портів Дунаю, був розгорнутий в рамках проекту DIONYSUS та продовжив усталену практику проекту DAPhNE, проводячи заходи, присвячені портовим справам, що дають уявлення про рамки політики та конкретні приклади успішних проектів розвитку портового бізнесу, а також можливість ініціювати майбутні ключові дії, спрямовані на розвиток портів Дунайського регіону як ідеальних місць для створення підприємств, що спираються на водну інфраструктуру.

Ця подія 2020 року сприяла структурованому обговоренню можливостей розвитку портів, зачіпаючи такі теми, як прибережна електроенергія та інтегрована логістика.

Електроенергія на березі, яка дозволяє суднам вимикати двигуни та підключатись до електричної мережі, перебуваючи на причалі, постійно зростає в популярності як надійне рішення для скорочення викидів, а також зменшення шуму та вібрації. Результати впровадження інновації були докладені учасниками кількох проектів, що фінансувався ЄС та національними фондами, тоді як два суднові оператори висловили експерту думку користувачів.

Що стосується другої теми, два портові оператори з Румунії та Молдови представили свої логістичні рішення ефективних інтермодальних перевезень. В свою чергу, постачальник логістичних послуг з Угорщини запропонував приклади повністю інтегрованих логістичних рішень, що використовують водні шляхи.

Два наступні Дні Дунайських портів будуть організовані в рамках проекту DIONYSUS протягом наступних двох років. Передбачається, що вони відбуватимуться в Хорватії (за підтримки портової адміністрації Вуковар) та в Румунії (у співпраці з Адміністрацією морського порту Констанци).

Детальна інформація буде надана організаторами за кілька тижнів до фактичних зустрічей.

Довідка:

Проєкт DAPhNE – Мережа придунайських портів – перший проєкт, який був націлений на підвищення продуктивності дунайських портів із метою їхнього перетворення на важливі економічні центри, а також зосереджений на таких проблемах як законодавство та фінансування портів, управління та менеджмент портів, розвиток портів та їхньої стратегії, а також створення портової мережі.

Основна мета полягала у визначенні рекомендацій щодо законодавчої бази, яка сприяла впровадженню портової інфраструктури та структури і підтримання портів для використання їхнього повного потенціалу, щоб вони стали екологічно чистими мультимодальними вузлами.

Проєкт DAPhNE фінансувався Транснаціональною програмою Дунаю.

Сайт Проекту DAPhNE

2020111911