В Ізмаїльському морському порту збільшились обсяги перевантаження олії та шроту соняшника

Вантажопереробку олії здійснює держпідприємство «Ізмаїльській морській торгівельний порт». Шрот та зернова група перевантажуються на терміналі ТОВ «Е.К.О. груп».

Зазначимо, що показники вантажопереробки цих видів продукції агропереробки у 2020 року значно покращились. Так , обсяги перевалки олії за 10 місяців поточного року збільшились на 583% (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року). Зерновий термінал ТОВ «Е.К.О. груп» почав роботу рік тому, та стабільно нарощує обсяги вантажопереробки. Якщо за 10 місяців 2019 року цей показник складав лише 3 тис.162 тони, то за аналогічний період поточного року він збільшився до 50 тис. тон. Якби не сильна посуха, обсяги були б значно більшими, але у зв’язку з відсутністю зерна, перевантажують переважно шрот та соняшник.

Так, зараз на причалі № 7 Виробничо-перевантажувального комплексу-1 Ізмаїльського морського порту здійснюється навантаження морського судна шротом соняшника. Вантажна партія складає 6 тисяч тон. Вантажно-перевантажувальні роботи здійснює держстивідор – ДП «ІзмМТП», агент «УДА». Це четверте у листопаді морське судно, яке зайшло у Ізмаїльській морській порт під навантаження продукцією агропереробки. У жовтні їх було шість. Продукцію українських аграріїв відправляють до Туреччини, Греції, Болгарії.