Криклій збрехав про зустріч з прем’єр-міністром Казахстану – Скічко

Про це повідомив народний депутат України Олександр Скічко у соцмережі.

“Не так давно стався й інший випадок, який спочатку я сприйняв як фейк, тому що не міг в це повірити. Але, на жаль, отримав підтвердження з різних джерел.
Йдеться про зустріч міністра інфраструктури України Владислава Криклія і прем’єр-міністра Республіки Казахстан Аскара Маміна, яка не відбулася.
Згідно з протоколом служби безпеки прем’єр-міністра Казахстану, в період пандемії в усіх осіб, хто контактує з ним, повинен бути при собі негативний ПЛР тест на Covid-19. Наш же міністр інфраструктури приїхав на зустріч з ПЛР-тестом, який, за даними моїх джерел, був підроблений.
І цю аферу міністра України виявила служба безпеки прем’єр-міністра Казахстану. Зустріч з прем’єром Казахстану не відбулася. Більше того, правоохоронні органи Казахстану, за моєю інформацією, хотіли порушити кримінальне провадження за підробку документів, проте конфлікт вдалось владнати дипломатичним шляхом.
Але наскільки ганебна, по суті, ця ситуація! Як можна так принижувати і ганьбити нашу країну?? Що думатимуть наші партнери, які мають справу з міністерством інфраструктури? Може наступним разом міністр вирішить підробити угоду? Про концесію, наприклад. Міністр представляє Україну чи себе особисто?
Чому міністр, який підробив тест на коронавірус в період пандемії, не подав у відставку?
Владислав Криклій, дайте відповідь – чому ви після такого скандалу не пішли у відставку?” – повідомив народний депутат.

https://www.facebook.com/AleksandrSkichko/posts/10223658964118837