За підсумками 9-15 листопада цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 16 тис. транспортних засобів, складено 258 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано майже 2,5 млн гривень плати за перевантаження.

Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Ми продовжуємо не лише підвищувати ефективність перевірок габаритно-вагового контролю, а й активно працюємо над реформуванням всієї галузі. Вже зараз на завершальній стадії знаходиться впровадження системи Weigh Control System, яка забезпечуватиме автоматичний збір даних з WiM, портів та стаціонарних ГВК, фотофіксацію відмови та розподіл надходжень від штрафів. Все це для мінімізації людського фактора та здійснення сучасного ефективного ГВК з метою захисту доріг від руйнування», – зазначив очільник Міністерства.

У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Одеській, Запорізькій і Миколаївській областях. Разом з тим, протягом 9-15 листопада у порівнянні з попереднім до цього тижнем показники ефективності габаритно-вагового контролю (ГВК) підвищилися у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Більш детально /за посиланням/.