ДП «МТП «Южний» розпочало кампанію закупівель на 2021 рік

Морський торговельний порт «Южний» достроково виконав виробничий та фінансовий плани 2020 року. Задля ефективної організації виробництва у 2021 році держстивідор розпочинає процедуру закупівель товарів та послуг відповідно до закону України «Про публічні закупівлі». Закупівлі відбуваються через електронну систему ProZorro.

ДП «МТП «Южний» стабільно демонструє зростання вантажообігу та прибутку. Результативне функціонування підприємства та виконання планів залежить від своєчасного отримання товарів та послуг належної якості та у необхідній кількості. Електрона платформа ProZorro забезпечує об’єктивність та прозорість. Процедура є відкритою та займає певний час.

«Наша головна мета – більш високі показники вантажообігу та прибутку. По-перше, ми покращуємо технології вантажопереробки і підвищуємо продуктивність. По-друге, ми модернізуємо устаткування та перевантажувальне обладнання. Спеціалісти підприємства постійно відстежують тенденції розвитку перевантажувальної техніки і ми завжди раді отримувати пропозиції та співпрацювати з виробниками», – коментує в.о. директора Сергій Ковшар.

Сьогодні, ключовою ціллю держстивідора є удосконалення потужностей порту. Раціонально побудована закупівельна діяльність – це ефективно витрачені кошти на розвиток виробництва. Своєчасне постачання потрібних товарів, надання послуг та задоволення потреб підрозділів гарантують зростання продуктивності. Державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний» запрошує виробників та постачальників приймати участь у відкритих торгах, саме конкуренція мотивує бути кращими і дає оптимальний результат.