В рамках одноденної робочої поїздки Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський відвідав низку місцевих промислових підприємств та взяв участь в офіційному міжнародному заході.

Так, під час перебування на ДП “Одеський авіаремонтний завод”, відбувся урочистий захід за участю Олега Уруського та Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена, присвячений відкриттю пам’ятної дошки на честь легендарного французького льотчика Марка Боньє, який загинув в Одесі у 1916 році під час випробувальних польотів, виконуючи свій професійний та патріотичний обов’язок.

“Завдяки спільній ініціативі громадської організації “Фонд ім. І. Куріса”, Посольства Французької Республіки в Україні та керівництва Одеського авіаційного заводу, вшанована пам’ять героя, а його ім’я викарбовано саме тут, на місці його загибелі” – зазначив Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський під час власної промови.

Надалі в рамках робочої поїздки Віце-прем’єр-міністр відвідав ДП “НДІ Шторм”, яке спеціалізується на виробництві, ремонті та модернізації спеціалізованого обладнання, в том числі військового призначення.

Олег Уруський ознайомився із поточним станом виробництва, технічним потенціалом та обговорив з керівництвом підприємства шляхи подолання існуючих проблем та подальшого розвитку.

В ході відвідування ТОВ “ВКП “Елемент”, де займаються створенням високотехнологічної продукції від інтелектуальних датчиків та автоматичних метеорологічних станцій до електронних систем управління газотурбінними двигунами, що використовуються, як в цивільних, так військових цілях, Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України оглянув виробничі потужності та ознайомився із продукцією, яка випускається підприємством. З керівництвом “ВКП “Елемент” обговорили питання державно-приватного партнерства – стан та перспективи подальшого розвитку.

Олег Уруський на Одещині відвідав низку місцевих промислових підприємств Олег Уруський на Одещині відвідав низку місцевих промислових підприємств Олег Уруський на Одещині відвідав низку місцевих промислових підприємств Олег Уруський на Одещині відвідав низку місцевих промислових підприємств Олег Уруський на Одещині відвідав низку місцевих промислових підприємств Олег Уруський на Одещині відвідав низку місцевих промислових підприємств