Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський у ході одноденної поїздки до м. Одеси провів зустріч з українськими виробниками, з якими обговорив питання розробки та виготовлення вітчизняних газифікаторів і концентраторів для забезпечення потреб лікарень киснем.

Як відомо, сьогодні значна частина госпіталізованих з діагнозом на COVID-19 громадян України потребують кисневої терапії. Медичний кисень та апарати штучної вентиляції легень відіграють ключову роль для їх порятунку.

З огляду на нагальність та важливість даного питання для країни, Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський під час предметної дискусії з представниками ДП “Виробниче об’єднання “Південний машинобудівний завод”, ТОВ “ВКФ “Кріопром” та TOB “Телекарт-Прилад” обговорив питання розробки і виготовлення вітчизняних газифікаторів та концентраторів для забезпечення потреб лікарень киснем.

“Південний машинобудівний завод” в кооперації з ВКФ “Кріопром”, використовуючи свій виробничий досвід, підтвердили можливість розробки та виготовлення в Україні лінійки вітчизняних газифікаторів об’ємом від 3 куб. м до 20 куб. м.

Наразі держава вживає кроків для забезпечення кисневими концентратами та кисневими балонами українських лікарень. До виконання цього важливого завдання залучається вітчизняний науковий та виробничий потенціал.

Олег Уруський обговорив з представниками вітчизняних підприємств питання налагодження виробництва обладнання для забезпечення потреб лікарень киснем Олег Уруський обговорив з представниками вітчизняних підприємств питання налагодження виробництва обладнання для забезпечення потреб лікарень киснем Олег Уруський обговорив з представниками вітчизняних підприємств питання налагодження виробництва обладнання для забезпечення потреб лікарень киснем