Завершується реалізація четвертого національного плану дій в рамках участі України у міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд». Відповідно до стандартів Ініціативи, країни-учасниці мають публікувати звіти про реалізацію планів дій.

Секретаріатом Кабінету Міністрів на основі інформації органів виконавчої влади підготовлений проект звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018 – 2020 роках (розпорядження Кабінету Міністрів від 18 грудня 2018 р. № 1088).

Ознайомитись з проектом звіту та прокоментувати його можна за посиланням.

Коментарі також можна надсилати до 27 листопада 2020 р. на електронну адресу: ogp@kmu.gov.ua.

 

Довідково

Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов’язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.

Україна є членом Ініціативи з 2011 року. За цей час Урядом спільно з громадянським суспільством реалізовано 4 дворічні плани дій.