“Аскет Шиппінг” придбала буксир-штовхач “Аскет” для річкових барж

“Аскет Шиппінг” придбала буксир-штовхач, який буде забезпечувати проводку річкових барж компанії “Дніпро 101” і “Дніпро 102”.На замовлення компанії, підприємство “Дунайсудоремонт” виконало капітальний ремонт суднової енергетичної установки, а також ремонт основних механізмів і систем буксира. В кінці жовтня підприємство завершило комплекс ремонтних робіт.
Про це повідомила заступник директора “Аскет Шиппінг” по річковій логістиці Юлія Заботіна.
– Ми пройшли всі перевірки і отримали дозвільні документи, які дають можливість розпочати експлуатацію. Буксир під назвою “Аскет” готовий забезпечувати рейси наших двох барж. Тепер ми маємо можливість власними потужностями виконувати одночасну доставку 8 тисяч тонн вантажів одним баржі-буксирним складом. Це означає ще кращий сервіс і умови співпраці для наших клієнтів, – акцентує Юлія Заботіна.

Також вона уточнила, що в 2020 році компанія розширила технічні можливості з обслуговування клієнтів через річкові термінали. Зокрема: запроваджено в експлуатацію склад на річковому терміналі в р.Дніпро (ємністю одноразового зберігання близько 3,5-4 тис.тонн), а модернізація перевантажувальної техніки дала можливість збільшити обсяги добової навантаження на терміналі в Дніпрі до 1,9 тис.тонн / добу.
– Старт нового сезону був динамічним, за липень ми виконали рекордний вантажообіг: 40 тис. Тонн через два річкові термінали і обробили 19 барж і суден каботажу. Номенклатура вантажів на річкових терміналах – ріпак, ячмінь, пшениця, кукурудза, а так же шрот.